Kdo jsme?

Goldenburg Group je plně licencovaná společnost regulovaná Kyperskou komisí pro burzu a cenné papíry poskytující obchodní služby na území Evropské unie.

Přečtěte si více

Co děláme?

Společnost poskytuje nejlepší možné obchodní příležitosti pro obchodování akcií a CFD s podporou našeho týmu expertů.

Přečtěte si více

Naše vize

Klienti jsou pro společnost na prvním místě, a proto jim poskytuje ten nejlepší servis.

Přečtěte si více
Značky desetiletí

Naše studie s žebříčkem společností

Kdo jsme?

Goldenburg Group je licencovaná společnost kontrolovaná Kyperskou komisí pro burzu a cenné papíry (CySEC) s CIF licencí číslo 242/14 poskytující obsáhlé investiční služby. Chceme poskytovat každému klientovi nejlepší příležitosti k obchodování v několika obchodních oblastech jako jsou forex, akcie, CFD akcie, CFD komodity nebo CFD indexy nabízející nesčetně finančních nástrojů. Začínající investoři ocení příjemné a komplexní obchodní prostředí MT5 platformy, jejíž součástí jsou vysoce rozvinuté a interaktivní obchodní nástroje pro profesionály. Goldenburg Group Vám dává speciální obchodovací příležitosti v dynamickém finančním prostředí s mnoha výhodami pro každého.

Naší prioritou je bezpečí našich klientů. Z toho důvodu jsme se zavázali k zajištění nejvyšších bezpečnostních standardů pro účty našich klientů podle regulace MiFID II a nejpřísnějších pravidel stanovených Kyperskou komisí pro burzu a cenné papíry (CySEC).

scroll-icon
Goldenburg Group Limited | what we do

Co děláme?

Společnost poskytuje komplexní obchodní příležitosti pro obchodování s CFD. Díky mnohaleté praxi v aktivním obchodování na různých trzích náš management rozpoznal potřebu používat nejmodernější technologie k vytváření inovativních obchodních řešení, produktů na míru a příjemného obchodního prostředí pro nováčky i zkušené obchodníky.

Naše MT5 platforma nabízí jedinečný obchodní zážitek a velkou výhodu v rychle se rozvíjející online finanční aréně. Díky možnosti obchodovat přes mobilní zařízení mohou naši klienti optimalizovat jejich obchodní potenciál a mít přístup do finančního světa 24 hodin denně.

scroll-up-icon
Goldenburg Group Limited | Our vision

Naše vize

Společnost má své klienty na prvním místě, a proto jim se zápalem poskytujeme skvělý servis. Navíc si v Goldenburg Group vážíme upřímnosti, týmové práce, věrnosti, preciznosti a partnerství a věříme, že díky tomu se můžeme stát jedním z nejvíce respektovaných a známých brokerů.

Vytvářením komplexního obchodního prostředí a obchodních příležitostí, jsme připraveni uspokojit jakékoliv potřeby našich klientů a poskytnout jim špičkový servis.

scroll